Crazy PIGS Team ASG Lubin

Forum nieaktualne

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WAŻNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nastąpiła zmiana strony. Zapraszamy na http://www.crazypigs.ugu.pl

#1 2012-05-11 18:11:23

Jasiu

Administrator

4100493
Zarejestrowany: 2012-03-19
Posty: 49
Punktów :   

DPM Soldier

Na wstępie pragnę podziękować za ten przywilej pozwolenia mi "dowodzić" żołnierzami w Służbie Jej Królewskiej Mości. Otóż idea jest taka: Skoro większość ma/jest w trakcie kompletowania munduru w DPM-ie to proponuję Wam dołączyć do MOJEJ podgrupy. Moja propozycja jest taka- razem będziemy wzorować się na Royal Marines. Na początku będzie to miało charakter tylko i wyłącznie luźnej stylizacji ( żeby każdy wyglądał w miarę podobnie do towarzysza ) a później, kto wie, może rekonstrukcja. Na początek pytam was czy byście byli zainteresowaniem, jak tak to ilu? W zależności jak się potoczy, planuję zamieszczenie linków odnośnie wyglądu i zakupu szpeju, dla tej szlachetnej jednostki.
jak pewnie już zauważyliście, powstała druga grupa- jak się uda i będzie nas w miarę równo przewidziane są sparingi. Jesteśmy tylko podgrupą, więc nadal WSZYSCY trzymamy się razem.
Zainteresowani?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl